Recenze

Hnízdečko pro miminko

Velice doporučuji 🙂 Domů mi přišlo krásné hnízdečko pro naší malou princeznu 🙂 V hnízdečku se jí velice líbí, je moc pohodlné a měkoučké. Dodání bylo bleskově rychlé a paní je moc milá:). Veliká spokojenost:)!!!

Kristýna B. ★★★★★

Hnízdečko pro miminko, zavinovačka a mantinely

Moc hezké provedení,skvělá komunikace a extrémně rychlé dodání. Vřele doporučuji

Romana R. ★★★★★

Hnízdečko pro miminko, hrací deka a mantinely

Jsme moc spokojení, můj malý synoveček má krásnou deku se jménem a já mám pro svou princeznu taky deku se jménem, hnízdečko a mantinely do postýlky. S paní byla skvélá komunikace, sama kontaktovala, jak šití vypadá, kdy bude hotovo, kdy zboží přijde atd… a celkově výroba a doručení bylo rychlé. Moc děkujeme

Iva R. ★★★★★

Hrací deka

Mohu jen doporučit. Skvělá komunikace, bezproblémová domluva, možnost vybrat si provedení. Deka se jménem ušita na zakázku během dvou dnů. Krásné provedení, precizní šití a příjemný materiál. Naprostá spokojenost.

Lucie V. ★★★★★

Hnízdečko pro miminko a zavinovačka

Velká spokojenost. Skvělá komunikace, rychlé dodání a hnízdečko se zavinovačkou jsou ještě krásnější než na fotkách. Precizní práce. Děkuji moc

Renata V. ★★★★★

Hnízdečko pro miminko

Úžasná vĕc! Naše malá neteřinka už se neztrácí ve své postýlce, nezamotává se do šprušlí a hlavně už má celou noc kde spinkat, když přijede za tetou.

Lucie D. ★★★★★

Hnízdečko pro miminko

Hnízdečko je prostě božíí a Dominek spí jen v něm

Veronika H. ★★★★★